Kontakt

Powerjobsøgernes sekretariat

Højnæsvej 73, st.
2610 Rødovre
30 555 313 eller 42 492 023
kontakt@pwjs.dk
Telefontid: Hverdage kl. 8.30 – 16.00
CVR-nr.: 35920706

Medarbejdere

Malene Gregaard Wilsly

Sekretariatschef & underviser, Roskilde
malene@pwjs.dk

 

Ann G. Pedersen

HR og Administration
30 55 53 13
kontakt@pwjs.dk

 

Maja Holmelund Budahl Hansen

Marketingsassistent
42 49 20 23
maja@pwjs.dk

 

Simone Hessellund

Økonomiassistent

 

Anne Ringstrøm Marvig

Facilitator, Fredericia og Kolding
26 28 28 20
anne@pwjs.dk

 

Dorthe Birkelund Rasmussen

Facilitator, Aarhus
24 59 60 00
dorthe@pwjs.dk

 

Jeanette Strøm

Facilitator, Brøndby, Køge og Frederiksberg
51 22 12 32
jeanette@pwjs.dk

 

Louise Sverdrup

Facilitator, Norddjurs
31 17 27 72
louise@pwjs.dk

 

Vibeke Kolding Søndergaard

Facilitator, Rødovre
vibeke@pwjs.dk

 

Jens Holst Andersen

Rådgiver, Roskilde Powerjobboost
jens@pwjs.dk

 

Anne Mejdahl Daugbjerg

Vikar

 

Carina Vivi Christensen

Praktisk Medhjælper

Finn Seerup

Frivillig

Per Hansen

Frivillig

Afdelinger

Brøndby

Hallingparken 2
2660 Brøndby Strand
CVR-nr.: 40482954
pjsbrondby@gmail.com

 

Fredericia

Det Bruunske Pakhus
Kirkestræde 3
7000 Fredericia
CVR-nr.: 41195819
pjsfredericia@gmail.com

 

Frederiksberg

Søndermark Natur- og Fritidshytte
Bag Søndermarken 20
2000 Frederiksberg
CVR-nr.: 37103241
pjsfrederiksberg@gmail.com

 

Kolding

Kvarterhuset
Junghansvej 121
6000 Kolding
CVR-nr.: 40229833
pjskolding@gmail.com

 

Køge

Kursuscentret KHS, Køge Handelsskole
Campusbuen 21, 4. sal, lokale 742
4600 Køge
CVR-nr.: 38505890
pjskoge@gmail.com

 

Norddjurs

Dronningens Ferieby
Dronningens Ferieby 1
8500 Grenå
CVR-nr.: 41195843
pjsnorddjurs@gmail.com

 

Roskilde

Voxeværket
Havnevej 1
4000 Roskilde
CVR-nr.: 42377155
pjsroskilde@gmail.com

 

Rødovre

Powerjobsøgernes sekretariat
Højnæsvej 73, st.
2610 Rødovre
CVR-nr.: 35958053
pjsrodovre@gmail.com

 

Aarhus

City Vest
Gudrunsvej 7
8220 Brabrand
CVR-nr.: 43170732
pjsaarhus@gmail.com

 

Fill out my online form.