Kontakt

Sekretariat2

Powerjobsøgernes Landsorganisation

Sekretariatet
Højnæsvej 73, st.
2610 Rødovre
Telefon: 30 555 313 eller 42 492 023
E-mail: kontakt@pwjs.dk

CVR-nummer: 35920706

Telefontid: Hverdage mellem klokken 8.30 og 16.00

 

Medarbejdere

Malene Gregaard Wilsly
Sekretariatschef
malene@pwjs.dk

Ann G. Pedersen
Økonomi og HR
30 55 53 13
kontakt@pwjs.dk

Anja Kofoed
Facilitator, Roskilde og Køge
31 10 40 62
anja@pwjs.dk

Maja Holmelund Budahl Hansen
Marketingsassistent
42 49 20 23
maja@pwjs.dk

Dorthe Birkelund Rasmussen
Facilitator, Kolding
24 59 60 00
dorthe@pwjs.dk

Louise Sverdrup
Facilitator, Norddjurs
31 17 27 72
louise@pwjs.dk

Vibeke Kolding Søndergaard
Facilitator, Brøndby
vibeke@pwjs.dk

Torben Lorentsen
Facilitator og underviser, Fredericia
torben@pwjs.dk 

Jeanette Strøm
Facilitator, Rødovre og Frederiksberg
51 22 12 32
jeanette@pwjs.dk

Carina Vivi Christensen
Praktisk Medhjælper

Finn Seerup
Frivillig  

Per Hansen
Frivillig

 

Afdelinger

 


Se adresser for alle afdelingerne under menupunktet Afdelinger. Her kan du også læse mere om informationsmøder, mødetidspunkter og programmer.

Kontakt os hvis du vil vide mere om Powerjobsøgerne

Fill out my online form.