Kontakt

Powerjobsøgernes sekretariat

Højnæsvej 73, st.
2610 Rødovre
30 555 313 eller 42 492 023
kontakt@pwjs.dk
Telefontid: Hverdage kl. 8.30 – 16.00
CVR-nr.: 35920706

Medarbejdere

Malene Gregaard Wilsly

Sekretariatschef
malene@pwjs.dk

Ann G. Pedersen

Økonomi og HR
30 55 53 13
kontakt@pwjs.dk

Maja Holmelund Budahl Hansen

Marketingsassistent
42 49 20 23
maja@pwjs.dk

Vibeke Kolding Søndergaard

Facilitator, Brøndby
29 72 69 00
vibeke@pwjs.dk

Torben Lorentsen

Facilitator, Fredericia
30 46 04 55
torben@pwjs.dk

Dorthe Birkelund Rasmussen

Facilitator, Kolding
24 59 60 00
dorthe@pwjs.dk

Louise Sverdrup

Facilitator, Norddjurs
31 17 27 72
louise@pwjs.dk

Anja Kofoed

Facilitator, Roskilde og Køge
31 10 40 62
anja@pwjs.dk

Jeanette Strøm

Facilitator, Rødovre og Frederiksberg
51 22 12 32
jeanette@pwjs.dk

Carina Vivi Christensen

Praktisk Medhjælper

Finn Seerup

Frivillig

Per Hansen

Frivillig

Afdelinger

Brøndby

Sydgården
Bygaden 109
2605 Brøndby
CVR-nr.: 40482954
pjsbrondby@gmail.com

Fredericia

Det Bruunske Pakhus
Kirkestræde 3
7000 Fredericia
CVR-nr.: 41195819
pjsfredericia@gmail.com

Frederiksberg

Søndermark Natur- og Fritidshytte
Bag Søndermarken 20
2000 Frederiksberg
CVR-nr.: 37103241
pjsfrederiksberg@gmail.com

Kolding

Kvarterhuset
Junghansvej 121
6000 Kolding
CVR-nr.: 40229833
pjskolding@gmail.com

Køge

Kursuscentret KHS, Køge Handelsskole
Campusbuen 21, 4. sal, lokale 742
4600 Køge
CVR-nr.: 38505890
pjskoge@gmail.com

Norddjurs

Dronningens Ferieby
Dronningens Ferieby 1
8500 Grenå
CVR-nr.: 41195843
pjsnorddjurs@gmail.com

Roskilde

Sognegården
Møllehusvej 120
4000 Roskilde
CVR-nr.: 42377155
pjsroskilde@gmail.com

Rødovre

Powerjobsøgernes sekretariat
Højnæsvej 73, st.
2610 Rødovre
CVR-nr.: 35958053
pjsrodovre@gmail.com

Fill out my online form.